cinsiyet değiştirme ameliyatı

Olur, bu olası. Cinsiyet geçiş ameliyatı (kâh cinsiyet onaylama operasyonı veya cinsiyet bileğiştirme işlerı olarak adlandırılır), cinsiyet disforisi olan bireylerin mevlit cinsiyetlerinden istedikleri cinsiyete intikallerinin bir yoludur (fakat bir yolu değildir).

Sap-gacı cerrahisi, kaşık düşmanı genital organlarının oluşturulmasını muhtevaerir. Penis ve testisler çıharemlır ve penis derisinden (vajinoplasti) bir vajina oluşturulur. Labia skrotal deriden binalabilir.

Cerrahlar başkaca, ekseriyetle penisin ucunda mevcut etkili hassasiyetli glanslardan bir klitoris (klitoroplasti) oluştururlar. Klitoris çoğu avrat derunin önemli bir cinsî kâm merkezidir ve biraşırı kaşık düşmanı klitoral stimülasyon olmadan orgazma ulaşamaz.

Cinsiyet değanlayıştirme operasyonının fakatçlarından biri, yakınlıktan kâm ahiz ve orgazma idrak yeteneğidir. Tetkikat, biraşkın trans hanımın yeni cinsel organlarından memnun olduğunu göstermektedir.

2017 Senesinde Cinsel Tıp Dergisi, klitoroplasti ve vajinoplasti sonrası transseksüil bayanların seksüel duyumlarını aralıkştıran iki çkırmızıışma yayınladı.

İlk çtuzakışmada, 22 katılımcının bütünü yeni klitorisine bir filament uygulanmış olduğunda hisleri hissedebildiler. Eklenmiş olarak, trans kadınlardan 19’u orgazm olduğunu bildirdi.

25 Trans avratı derunaziz ikinci çdüzenışmada, klitoris, labia, vajinal mesafe ve anüs üzerinde duyumlar test edildi. Aralıkştırmacılar bütün delegelar midein “hayır genital duyarlılık” bildirdiler. Yüzdelik sekseni, davranışlemlerinden bu yana en azca bir nöbet orgazma nailtı.

Her iki çkızılışmada da, çoğu trans kadın, cerrahi sonuçlarından kıvançlı olduklarını söylemiş oldu.

Trans Kadınların ameliyattan sonra orgazm olmaya temellaması saat alabilir. Vücudun iyileşmesi gerekiyor. Elbette ihtarlmayı sevdiğini ve hangi alanların ona en çok lezzet verdiğini ayyaşfetmesi gerekiyor. Giderek, bu gereksinimlerı eşine iletebilir. Ya da, o ve partneri bu aptalifleri omuz omuza yapabilir.

Cinsiyet bileğişlemtirme faaliyetlerından sonra cinsiyet dair rehberliğe ihtiyaç duyduklarını düşünen trans hanımlar, kaliteli bir profesyonelle eşeysel terapist aramaktan çekinmemelidir.
trans kadın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *